Kontaktid
Veokite maailm

Kontaktid

Veho AS kontaktid:

Järvevana tee 11, 11314 Tallinn
Üld telefon 626 6000
Veebiaadress www.silberauto.ee
E-post silberauto@silberauto.ee
Skype silberauto
Reg. nr. 10284932
KMKR nr EE100054752
OP Corporate Bank EE655100005100098988
SEB Pank EE341010022005071002

Mercedes-Benz raskeveokite müük
Erki Vaikmäe
Kliendinõustaja (Maardu esindus)
Tel. +372 53337750
Erki.Vaikmae@silberauto.ee

Kasutatud Mercedes-Benz tarbesõidukite müük
Arvi Audse
Kliendinõustaja (Maardu esindus)
Tel. +372 5333 7763
Arvi.Audse@silberauto.ee

Mercedes-Benz erisõidukite müük
Andrus Saarsalu
Erisõidukite müügijuht (Unimog ja Fuso)
Tel. +372 53337040
Andrus.Saarsalu@silberauto.ee

Lisateenused
Raoul Jakobson
Fleetboard müügijuht
Tel. +372 53337048
fleetboard@silberauto.ee

Aivar Kuivkaev
Koolituse projektijuht
Tel: +372 5041691
koolitus@silberauto.ee
 

 

 

Maardu esindus
Fosforiidi 16, Maardu 74114
Üldtelefon 611 9700
maardu@silberauto.ee

Avatud:
E-R 8.00-17.00, L-P suletud
Teenindus:
Tel. 611 9700
E-post teenindus.maardu@silberauto.ee
Varuosad: Tel. 611 9700
E-post varuosad.maardu@silberauto.ee


Rakvere esindus

Haljala tee 1, Tõrremäe, Lääne-Virumaa 44415
Üldtelefon 660 0152
rakvere@silberauto.ee

Avatud:
E-R 8.00-17.00, L-P suletud
Teenindus:
Tel. 660 0152
E-post teenindus.rakvere@silberauto.ee
Varuosad: Tel. 660 0152
E-post varuosad.rakvere@silberauto.ee


Jõhvi esindus
Jaama 42a, Jõhvi 41532
Üldtelefon 611 9733
johvi@silberauto.ee

Avatud:
E-R 8.00-17.00, L-P suletud
Teenindus:
Tel. 611 9733
E-post teenindus.johvi@silberauto.ee
Varuosad:
Tel. 611 9733
E-post varuosad.johvi@silberauto.ee


Tartu esindus

Ringtee 61, Tartu 61713
Üldtelefon 730 0720
tartu@silberauto.ee

Avatud:
E-R 8.00-18.00, L 10.00-15.00, P suletud
Teenindus:
Tel. 730 0720
E-post teenindus.tartu@silberauto.ee
Varuosad:
Tel. 730 0720
E-post varuosad.tartu@silberauto.ee


Viljandi esindus

Pargi 3b, Viljandi 71020
Üldtelefon 435 4911
viljandi@silberauto.ee

Avatud:
E-R 8.00-17.00, L-P suletud
Teenindus:
Tel. 435 4911
E-post teenindus.viljandi@silberauto.ee
Varuosad:
Tel. 435 4911
E-post varuosad.viljandi@silberauto.ee


Pärnu esindus
Riia mnt 231a, Pärnu 80042
Üldtelefon 445 1990
parnu@silberauto.ee

Avatud:
E-R 8.00-17.00, L-P suletud
Teenindus:
Tel. 435 4911
E-post teenindus.parnu@silberauto.ee
Varuosad:
Tel. 435 4911
E-post varuosad.parnu@silberauto.ee


Kuressaare esindus

Tallinna 82b, Kuressaare, 93815
Üldtelefon 453 1423
kuressaare@silberauto.ee

Avatud:
E-R 8.00-17.00, L-P suletud
Teenindus:
Tel. 453 1428
E-post teenindus.kuressaare@silberauto.ee
Varuosad:
Tel. 453 1428
E-post varuosad.kuressaare@silberauto.ee