Kontaktid
Veokite maailm

Kontaktid

Veho AS kontaktid:

Järvevana tee 11, 11314 Tallinn
Üld telefon 626 6000
Veebiaadress www.veho.ee
E-post info@veho.ee
Reg. nr. 10284932
KMKR nr EE100054752
OP Corporate Bank EE655100005100098988
SEB Pank EE341010022005071002

Mercedes-Benz raskeveokite müük
Erki Vaikmäe
Kliendinõustaja (Maardu esindus)
Tel. +372 53337750
Erki.Vaikmae@veho.ee

Kasutatud Mercedes-Benz tarbesõidukite müük
Arvi Audse
Kliendinõustaja (Maardu esindus)
Tel. +372 5333 7763
Arvi.Audse@veho.ee

Mercedes-Benz erisõidukite müük
Andrus Saarsalu
Erisõidukite müügijuht (Unimog ja Fuso)
Tel. +372 53337040
Andrus.Saarsalu@veho.ee

Lisateenused
Aivar Kuivkaev

Koolituse projektijuht
Tel: +372 5041691
koolitus@veho.ee
 

 

 

Maardu esindus
Fosforiidi 16, Maardu 74114
Üldtelefon 611 9700
maardu@veho.ee

Avatud:
E-R 8.00-17.00
L-P suletud

TEENINDUS:
+372 5333 7747
+372 5333 7713
+372 5333 7702

VARUOSADE MÜÜK
+372 5333 7720


Rakvere esindus

Haljala tee 1, Tõrremäe, Lääne-Virumaa 44415
Üldtelefon 660 0152
rakvere@veho.ee

Avatud:
E-R 8.00-17.00
L-P suletud


Tartu esindus

Ringtee 61, Tartu 61713
Üldtelefon 730 0720
tartu@veho.ee

AUTOMÜÜK
Avatud:
E-R 8.00-18.00
L-P suletud

TEENINDUS
Avatud:
E-R 8.00-18.00
L-P suletud


Pärnu esindus
Riia mnt 231a, Pärnu 80042
Üldtelefon 445 1990
parnu@veho.ee

Avatud:
E-R 8.00-17.00
L-P suletud

VARUOSADE MÜÜK:
+372 533 37983
E-post varuosad.parnu@veho.ee


Üles